Doskonalenie strzeleckie dla osób posiadających prywatną broń. 

Szkolenie przeznaczone jest dla osób posiadających prywatną broń i ma na celu podniesienie umiejętności w zakresie sprawnego i bezpiecznego posługiwania się bronią.

Postępowanie w sytuacji zagrożenia – napad, zagrożenie terrorystyczne.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób zajmujących się bezpieczeństwem we wszelkiego rodzaju placówkach (szkoły, urzędy, banki, stacje benzynowe, itp.) Celem szkolenia jest omówienie zagrożeń oraz przedstawienie algorytmów postępowania w sytuacjach zagrożenia napadem, atakiem terrorystycznych prze użyciu materiałów wybuchowych, środków biologicznych, chemicznych, radioaktywnych a także sposób organizacji zabezpieczenia obiektów przed wymienionymi zagrożeniami.

Bezpieczeństwo informacji w biznesie, ochrona kontrwywiadowcza.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób prowadzących własne przedsiębiorstwa lub rozpoczynających działalność gospodarczą. Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy na temat zagrożeń o charakterze przestępczym związanych z działalnością biznesową, możliwości ochrony i przeciwdziałania.

BIKART
Ośrodek Szkolenia


Dyrektor
Robert Rajczyk
Al. Słowackiego 39 pok. 32 (budynek BUDOPOLU)
31-159 Kraków

Tel: (12)222 50 77
Tel: 602 33 27 16
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona www: www.bikart.pl
Nr GG: 42950205

Zaloguj się

4.png7.png5.png3.png6.png2.png