JESTEŚMY TU BY EFEKTYWNIE SZKOLIĆ.

KILKA SŁÓW O NAS

Dlaczego my?

Wiemy, że nasi kursanci są kluczem do sukcesu.

Ośrodek Szkolenia BIKART funkcjonuje na rynku szkoleniowym już od 2012 roku. Naszą historię rozpoczęliśmy od kompleksowego przygotowywania kandydatów do służby w Policji. Szkolenia prowadziliśmy w takich miastach jak Katowice, Rzeszów czy Kraków. Sukcesywnie zwiększaliśmy naszą ofertę, specjalizując się w kursach z zakresu ochrony osób i mienia oraz pochodnych. Ośrodek Szkolenia BIKART wpisany jest do rejestru kształcenia placówek niepublicznych prowadzonych przez Starostę Wielickiego. Posiadamy wpis do rejestru jednostek szkoleniowych, prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Jesteśmy Ośrodkiem Szkolenia akredytowanym przez Małopolskiego Kuratora Oświaty.

Nie osiadamy na laurach i ciągle staramy się zwiększać jakość oferowanych przez nas usług. Spędzamy wiele godzin ustalając plany działania, tak by maksymalnie efektywnie przygotowywać naszych kursantów. Sprawdź nas.
+
Członków Zespołu
+
PRZESZKOLONYCH OSÓB
FILIŻANEK KAWY
+
ROZWIĄZANYCH PROBLEMÓW

NASZ ZESPÓŁ

POMOŻEMY CI NA KAŻDYM KROKU SZKOLENIA

mgr Agnieszka grabek

Certyfikowany księgowy, audytor wewnętrzny finansów publicznych, audytor systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, inspektor BHP.

mgr Piotr Stępka

Od kilkunastu lat wykładowca prawa oraz psychologii. Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego. Współtwórca Ośrodka Szkolenia BIKART.

mgr Bartłomiej Morek

Absolwent Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Doświadczony wykładowca z zakresu ochrony osób i mienia oraz rozpoznawania fałszywych środków pieniężnych.

mgr Krzystof Dukat

Certyfikowany ratownik medyczny od 13 lat pracujący w Krakowskim Pogotowiu Ratunkowym. Wykładowca z zakresu KPP oraz Pierwszej Pomocy Przedmedycznej.

mgr Tomasz Rajczyk

Absolwent WZiKS oraz Wydziału Filozoficznego UJ w Krakowie, a także Wydziału Zarządzania UE w Krakowie. Specjalista z zakresu social media oraz komunikacji marketingowej.

SZKOLIMY TAKŻE ONLINE.